fbpx

Sala sportowa przy SP nr 2

Opis Szkoły Podstawowej nr 2 w Świeciu

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu to placówka, która rozpoczeła swoje funkcjonowanie we wrześniu 2017r. jako szkoła miejska. Kadra pedagogiczna jest dobrze przygotowana do realizacji zadań dydaktyczno – wychowawczych. Wszyscy mają ukończone studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Większość nauczycieli posiada dwie lub więcej specjalizacji. Jest to grono pedagogiczne, które  systematycznie się doskonali i rozwija. Widać, że kadra pedagogiczna jest dobrze przygotowana do kształcenia, wychowania i sprawowania opieki nad uczniami.

Szkoła jest pozytywnie rozpoznawana w środowisku lokalnym. Wyróżnia nas duża dbałością o kultywowanie tradycji i obrzędowość szkoły – od 2006 roku szkoła posiada imię Ziemi Świeckiej, sztandar, hymn.

Bazę szkoły stanowi piętnaście sal dydaktycznych pełnowymiarowych i trzy małe sale do nauki w grupach, sala świetlicowa, sala gimnastyczna duża, siłownia, sala do gry w tenisa stołowego, sklepik szkolny, stołówka z własną kuchnią. Taka baza i odpowiednia organizacja życia szkolnego pozwala na  lekcje w systemie jednozmianowym. Zajęcia pozalekcyjne odbywają się po obowiązkowych lekcjach i kończą się o godzinie 17.30.

Strona www szkoły -> https://sp2swiecie.edupage.org/

Informacje o obiekcie

Rok budowy1998
Powierzchnia użytkowa440,82
Charakterystykaboiska do piłki siatkowej, koszykówki, mini ręczna
Widowniabrak
Wyposażeniekosze, słupki do piłki siatkowej, sprzęt gimnastyczny
Zaplecze socjalneszatnia-2, toalety, pokój socjalny i magazyny
Nawierzchniapulastic
Oświetlenie500lux

 

Galeria zdjęć

Scroll to Top

A sportowe konto?

Zarejestruj się i oszczędzaj na kolejnych wydarzeniach i bądź na bieżąco.