fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Rowerowa Stolica Polski 2024

1 czerwca - 30 czerwca

Cała Polska na rowery! Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski – edycja 2024

1 czerwca startuje ogólnopolska rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Przez 30 dni mieszkańcy miast i gmin, które dołączyły do zabawy będą kręcić kilometry dla siebie i swoich małych ojczyzn. Rywalizacja to nie tylko konkurs samorządów, to także małe rywalizacje w ramach samych miast pomiędzy grupami typu, szkoły, firmy czy osiedla. To jednak przede wszystkim dobra zabawa i zdrowa rekreacja. Przed nami 30 dni na rowerze, cały miesiąc ruchu i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. 

Projekt jest dedykowany osobom aktywnie spędzającym czas, rowerzystom amatorom, pasjonatom dwóch kółek, osobom lubiącym zdrową sportową rywalizację.  Jego celem jest aktywizacja mieszkańców, mobilizacja środowisk rowerowych, propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej i roweru, jako alternatywnego środka transportu, edukacja ekologiczna. 

Jak dołączyć do Rywalizacji?

Znajdź i pobierz aplikację “Aktywne Miasta” z właściwego dla siebie sklepu (Google Play lub AppStore). Dokonaj rejestracji użytkownika i z menu wybierz “Rywalizacje”, następnie w zakładce “Publiczne” – ” Rowerowa Stolica Polski dla Gmin”. Aby dołączyć do rywalizacji z listy rozwijanej – wybierz “Świecie”. W kolejnym kroku – wybierz grupę “Ogólna” – przyłącz się lub zaproponuj swoją grupę i razem z przyjaciółmi weźcie udział w rywalizacji! 

Nagrody dla najlepszych

Nagrody w rywalizacji ogólnopolskiej przewidziane są dla najlepszych miast oraz najbardziej aktywnych rowerzystów.

Rowerowa Stolica Polski ma także wymiar lokalny. Na 3 najaktywniejszych uczestniczek i 3 najbardziej aktywnych uczestników czekają nagrody. Dotyczy to wszystkich uczestników kręcących kilometry dla Gminy Świecie.

Rowerowe ABC

Organizatorzy opublikowali ABC.. czyli najważniejsze zasady udziału w Rywalizacji Rowerowa Stolica Polski 2024.

Aplikację można pobrać dla systemu Android ze sklepie Google Play, a dla systemu IOS w Apple Store.

Szczegóły

Początek:
1 czerwca
Koniec:
30 czerwca
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.aktywne.miasta.pl/

Organizator

Centrum Sportu i Rekreacji w Świeciu
Phone
504 237 140
Email
knepka@csirswiecie.pl

Miejsce wydarzenia

Świecie
Świecie, Poland + Google Map
Scroll to Top

A sportowe konto?

Zarejestruj się i oszczędzaj na kolejnych wydarzeniach i bądź na bieżąco.