fbpx

III Obiegówka na terenie Świecia — Relacja i zdjęcia

III Obiegówka na terenie Świecia (1)

Relacja z imprezy

W dniu 2 kwietnia 2023 roku, na terenie miasta Świecie odbyła się impreza biegowo — spacerowa. Uczestnicy mieli do wykonania 10 zadań na trasie, zwanej “Obiegówką”. To była 3 edycja tej imprezy. Na starcie stanęło 18 par, które świetnie bawiły się na dystansie ponad 6 km.

Trasa składała się z zadań, które wymagały od uczestników sprytu, zręczności i szybkości. Na stadionie miejskim Wdy Świecie uczestnicy musieli przejść slalom z mega kijem do hokeja. Obok Starostwa Powiatowego czekał na nich rebus z miejscowościami, które musieli odkryć, a na dużym rynku rywalizowali w rzutach piłeczkami w kamizelkę. Na małym rynku z kolei segregowali cukierki kolorami w rękawicach spawalniczych. Na terenie szpitala psychiatrycznego uczestnicy musieli wyciągać 100 sztuk chusteczek higienicznych z pudełka i wkładać je do worka. Kolejnym zadaniem było znalezienie kodu do kłódki, aby uwolnić partnera, który znajdował się w 1 z 30 jajek po kinder niespodziance. Na podzamczu czekał na zawodników slalom w podwójnych spodniach, a przy kolejnym punkcie na słupie informacyjnym liczenie przedmiotów. Na placu zabaw musieli rozwiązać krzyżówkę, a na Orliku Hallera rzucić swoimi butami do kosza.

Zwycięzcami zostali Maciej Skibski i Dawid Janus z drużyny GRP Świecie, którzy pokonali trasę w czasie 40 minut i 44 sekund. Na drugim miejscu uplasowali się Martyna Kołodziej i Marek Stucki z drużyny Straszaki z czasem 52 minut i 50 sekund, a na trzecim miejscu znalazła się drużyna AW Team z czasem 55 minut i 30 sekund.

Po zakończeniu rywalizacji odbyło się losowanie nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni i uśmiechnięci. Pozostałe drużyny biorące udział w “Świeckiej Obiegówce” to: Sport Zdrowie Kondycja Szewczuk, Radośni, Dzikie Orły, Szybka i Wściekła, Szwagros, Gorillos, Małpos, Bordery, Mączki, Makosie, Potężne Nornice, Siostry, Rodzinka CSW, Single 4Ever, Kształt.

Galeria Zdjęć

Scroll to Top

A sportowe konto?

Zarejestruj się i oszczędzaj na kolejnych wydarzeniach i bądź na bieżąco.