fbpx

“Polubić Sport Klas I” – relacja i galeria zdjęć

W miniony piątek, 26 kwietnia 2024 roku, odbyła się kolejna edycja wydarzenia “Polubić Sport Klas I”, które zgromadziło uczniów z 19 klas z Gminy Świecie. To był dzień pełen sportowych emocji i zdrowej, sportowej rywalizacji. Imponująca liczba 390 uczniów stanęła do rywalizacji w siedmiu różnorodnych konkurencjach.

Uczestnicy dawali z siebie wszystko, aby zdobyć jak najwięcej punktów dla swojej szkoły. Po zakończeniu rundy eliminacyjnej, z każdej z trzech grup do rundy finałowej awansowały po dwie najlepsze drużyny. Na szczycie podium uplasowała się klasa IC ze Szkoły Podstawowej nr 8, zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła klasa IB ze Szkoły Podstawowej nr 2, a trzecie miejsce przypadło klasie IA ze Szkoły Podstawowej nr 7. Dodatkowo, nie tylko umiejętności sportowe były nagradzane – klasa ID ze Szkoły Podstawowej nr 8 otrzymała wyróżnienie za najlepszy doping, co świadczyło o fantastycznym wsparciu i atmosferze podczas zawodów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportowe osiągnięcia oraz dziękujemy za udział w wydarzeniu “Polubić Sport Klas I”. Wasza pasja do sportu inspiruje nas wszystkich!

Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach!

Scroll to Top

A sportowe konto?

Zarejestruj się i oszczędzaj na kolejnych wydarzeniach i bądź na bieżąco.