fbpx

“Szturmowcy” opanowali las w Kozłowie

W niedzielę, 26 maja 2024 roku, odbyła się emocjonujących imprez biegowych roku – Świecki Szturm. Na starcie stanęło 280 zawodników, którzy zmagali się z licznymi przeszkodami na trasie o długości 6,5 kilometra. Punktualnie o godzinie 10:00 ruszyła pierwsza fala zawodników, którzy natychmiast zanurzyli się w wymagającą trasę. Trasa biegu prowadziła przez różnorodne tereny – od toru motocrossowego, przez naturalne ścieżki leśne, aż po bardziej wymagające odcinki z przeszkodami. Na trasie znalazło się 27 przeszkód, które sprawdziły wytrzymałość, siłę i zręczność uczestników.

W Świeckim Szturmie nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Zorganizowano specjalny bieg dla dzieci, który odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: pierwsza grupa dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz druga grupa dla dzieci powyżej 8 lat. Mali uczestnicy z ogromnym entuzjazmem pokonywali przygotowane dla nich przeszkody, czerpiąc radość z rywalizacji i aktywnego spędzania czasu. To była doskonała okazja, aby zaszczepić w nich pasję do sportu i zdrowego stylu życia.

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne gratulacje za determinację i wytrwałość. Świecki Szturm okazał się prawdziwym sprawdzianem umiejętności i determinacji, a jednocześnie dostarczył mnóstwo radości i satysfakcji. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom, wolontariuszom oraz kibicom za udział i wsparcie, które przyczyniło się do sukcesu tego wydarzenia. Poniżej wyniki.

WYNIKI

OPEN KOBIET

 1. Dorota Skibska
 2. Marta Szwaba
 3. Alena Karpovich

OPEN MĘŻCZYZN

 1. Marcin Skibski
 2. Patryk Hołtyn
 3. Mariusz Ziółkowski

MASTERS 40+ KOBIET

 1. Ania Łęgowska
 2. Agnieszka Ciesielska
 3. Ewa Sak

MASTERS 40+ MĘŻCZYZN

 1. Mariusz Ziółkowski
 2. Dariusz Igliński
 3. Witold Stankiewicz

MIESZKANKA GMINY ŚWIECIE

 1. Dorota Skibska
 2. Paulina Piórkowska
 3. Aleksandra Żurawska

MIESZKANIEC GMINY ŚWIECIE

 1. Marcin Skibski
 2. Mateusz Ligmanowski
 3. Dawid Janus

DRUŻYNA

 1. Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza Ziemi Świeckiej
 2. Małtajn Ekspedyszyn
 3. Dziki

TEAM RODZINNY

 1. Skiba Team
 2. Grochy
 3. Janus
Scroll to Top

A sportowe konto?

Zarejestruj się i oszczędzaj na kolejnych wydarzeniach i bądź na bieżąco.